Üzemi karbantartó/Villanyszerelő

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés

A SPAR csoport legújabb, SPAR enjoy. convenience szendvics és saláta üzeme 2018-ban indult el, folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollegánkat az alábbi munkakörben:

Feladatok, amelyek várnak rád:

  • Gyártósori gépek üzemeltetése.
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások és karbantartások elvégzése.
  • Épületen belüli kisebb javítások elvégzése, Ad-hoc jellegű problémák gyors megoldása.
  • Fűtés-hűtés üzemeltetése teljes létesítményben.
  • Az üzemben keletkezett hibákról való tájékoztatás az üzemeltető felé, illetve a külsős szervizhálózattal való kapcsolattartás munkalapjainak ellenőrzése és igazolása.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Villanyszerelő- szakmunkás végzettség
  • Pneumatikai és mechanikai alapismeretek
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Gyors helyzetfelismerés és műszaki megoldások
  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeret: Outlook levelező rendszer, Windows
  • Saját tulajdonú személygépkocsi, hivatali használatra

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.
  • Családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozhat nálunk.
  • Az alapbéren felül számos juttatás:
    • 13. havi fizetést
    • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig.
    • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • Saját gépkocsival történő munkába járást a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.
  • A munkavégzéshez szükséges munkaruhát biztosítjuk.

Kérjük amennyiben felkeltettük érdeklődést küldje le önéletrajzát a Jelentkezem gombra történő kattintással.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő